Klocki Hamulcowe VALEO Alfa Romeo 164 9945816

129,99 zł
Brutto

  • Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń +48 508 345 222 Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń +48 508 345 222

Klocki Hamulcowe VALEO

Dodatkowe informacje:

Strona zabudowy oś przednia
Grubosć [mm] 19,3
Wysokożć 1 [mm] 58,8
Szerokożć zewnętrzna [mm] 130
Styk ostrzegawczy o zużyciu ze stykiem zużycia
System hamulcowy LUCAS
Numer WVA 21227

Zastosowanie:

  • ALFA ROMEO
    • 164 (164)1998.09-1987.01
      • 2.0 Turbo (175 KM) 1988.02-1992.101995 ccm129 kW 4 cyl
      • 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F) (204 KM) 1991.03-1992.091997 ccm150 kW 6 cyl
      • 2.0 V6 Turbo (164.K3) (201 KM) 1992.09-1998.091996 ccm148 kW 6 cyl
      • 2.5 TD (164.A1A) (114 KM) 1987.06-1992.092499 ccm84 kW 4 cyl
      • 2.5 TD (164.K2A, 164.K2B) (125 KM) 1992.09-1998.092499 ccm92 kW 4 cyl
      • 3.0 24V (164.K1) (211 KM) 1992.09-1998.092959 ccm155 kW 6 cyl
      • 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C) (231 KM) 1994.02-1998.092959 ccm170 kW 6 cyl
      • 3.0 24V QV (164.H1) (233 KM) 1992.09-1998.092959 ccm171 kW 6 cyl
      • 3.0 i.e. QV (164.AG) (200 KM) 1990.09-1992.092959 ccm147 kW 6 cyl
      • 3.0 V6 (164.A) (192 KM) 1987.06-1992.092959 ccm141 kW 6 cyl
      • 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB) (184 KM) 1987.06-1992.092959 ccm135 kW 6 cyl
      • 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P) (180 KM) 1992.09-1998.092959 ccm132 kW 6 cyl

Do Zastosowania zamiast:

ALFA ROMEO 9945816
ALFA ROMEO 71748386
ALFA ROMEO 0060743563
ALFA ROMEO 0009945815
ALFA ROMEO 0060760124
ALFA ROMEO 0009947499
ALFA ROMEO 00077362346
ALFA ROMEO 0060760106
ALFA ROMEO 0009945816
ALFA ROMEO 60760124
ALFA ROMEO 0060743417
ALFA ROMEO 77362346
ALFA ROMEO 60760106
LANCIA 9941175
LANCIA 9946788

16 innych produktów w tej samej kategorii: